Nové VOP

Jsme zde pro vás od roku 2005

Nové VOP25/05/2018

Vážená paní, vážený pane,

 

chtěli bychom Vás tímto informovat, že na základě povinnosti uložené naší společnosti Českým telekomunikačním úřadem provádíme s účinností od 25. 6. 2018 změny ve Všeobecných Obchodních Podmínkách poskytování telekomunikačních služeb (dále jen „VOP“) a v Ceníku služeb (dále jen „Ceník“).

 

V rámci těchto změn došlo k úpravám v části týkající se přístupu k síti internet prostřednictvím pevných sítí ve smyslu čl. 4 odst. 1 písm. b) Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2015/2120 a v části týkající se služeb ve smyslu čl. 3 odst. 5 Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2015/2120. Tyto změny byly provedeny v čl. 3 VOP, do kterého byly vloženy nové odstavce 3.2 až 3.5, a v Ceníku, do kterého byly doplněny informace, k jakému účelu jsou jednotlivé tarify této služby vhodné.

 

Novou podobu VOP naleznete zde , novou podobu Ceníku naleznete zde, nebo oba dokumenty můžete získat v našich provozovnách.

 

V případě jakýchkoli dotazů týkajících se výše uvedených změn, prosím, využijte klientského centra společnosti BAJA Group s.r.o. na telefonním čísle 588 000 800 nebo prostřednictvím emailu: info@baja.cz .

 

Děkujeme za dosavadní přízeň a těšíme se na další spolupráci.

 

Oddělení zákaznické péče

Tato webová stránka používá pro poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštěvnosti cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte.

Více informací